Len pred pár dňami obleteli všetky slovenské médiá správy o tom, že premiér Igor Matovič (47) presedlal do opancierovanej limuzíny. Dôvodom sú údajne obavy o jeho bezpečnosť kvôli stupňujúcim sa vyhrážkam na jeho osobu. Portál Pluska.sk zistil o jeho terajšom aute viaceré podrobnosti vrátane približnej ceny, z ktorej sa vám zatočí hlava! 

Na internete sa objavuje množstvo nenávistných komentárov voči premiérovi Igorovi Matovičovi, ktorý takmer s každodennou pravidelnosťou oznamuje mnohé nepríjemné správy súvisiace s pandémiou koronavírusu Covid-19 na Slovensku. Naposledy si u ľudí nepolepšil šalamúnskym riešením celoplošného testovania, ktoré označil za dobrovoľné, no tí, ktorí by sa nezúčastnili, by museli ostať na 10 dní v domácej karanténe.

Vyhrážky sa mu po tomto rozhodnutí a predchádzajúcom zatváraní barov, reštaurácií či fitness centier začali kopiť. Preto sa podľa zverejnených informácií na webe Pluska.sk, ktorý sa odvoláva na zdroj blízky premiérovi, sám Matovič rozhodol presadnúť zo straníckej dodávky do opancierovanej limuzíny známej nemeckej značky, ktorej cena sa údajne pohybuje v rozmedzí od 650-tisíc do 800-tisíc eur.

Predchádzajúci premiéri takúto vymoženosť podľa medializovaných informácii nevyužívali a tak je zrejmé, že Igor Matovič sa za súčasných podmienok a všeobecne zlej spoločenskej nálady, cíti ohrozený.

Matovičove aktuálne auto si môžete pozrieť >>TU<<

Premiér Igor Matovič v pracovnom nasadení.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/IgorMatovic, YouTube