Konflikt vo vládnej koalícii očividne eskaluje a premiér Igor Matovič (47) nenechal opäť nitku suchú na ministrovi hospodárstva Richardovi Sulíkovi (52). Ten ho totiž v rozhovore pre denník SME označil za extrémne pomstychtivého, no a Matovičova reakcia na seba nenechala dlho čakať! 

Aj napriek tomu, že predseda vlády sa momentálne nachádza na summite EÚ v Bruseli, tak aktívne sleduje aj situáciu v slovenských médiách. Na Facebook totiž zdieľal článok s rozhovorom Richarda Sulíka v Denníku SME, kde ho Sulík označil za extrémne vzťahovačného a pomstychtivého človeka, ktorý údajne blokuje otváranie reštaurácií a škôl iba preto, že za to lobuje SaS.

Igor Matovič mu opäť raz venoval dlhší status, v ktorom ho označil za vinníka pádu vlády Ivety Radičovej a údajne má teraz rovnaký zámer. Podľa premiéra Sulík dramatickým spôsobom znižuje ochotu ľudí dodržiavať opatrenia, a na jeho ťažký populizmus vraj popri chorých a mŕtvych doplácajú deti zo zatvorených škôl, reštaurácie a obchody.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Na záver statusu dokonca citoval údajný výrok Richarda Sulíka zo zasadnutia vlády, kde sa údajne mal spýtať: „Na čo tú krivku pozitívnych máme znižovať, keď aj tak potom narastie?“ Z tohto dôvodu ho Matovič verejne označil za najväčšie ohrozenie zdravia a života ľudí. A celú jeho reakciu si môžete prečítať nižšie!

Reakcia Igora Matoviča na kritiku od Richarda Sulíka

Zdroj|Foto: Facebook/IgorMatovic.7