Slovenský internet v poslednom období obleteli šokujúce články o tom, že sestra Igora Matoviča je na sociálnej sieti Facebook veľmi aktívna v rámci kritiky vlády. Portál Hitky.sk priniesol množstvo zarážajúcich informácií a tvrdých statusov na adresu vlády, no aj smutnú spoveď z jej súkromia! 

Zuzana B., ktorú viaceré slovenské média označujú ako sestru Igora Matoviča, píše na svoj súkromný facebookový profil kritické statusy na adresu súčasne platných opatrení. Takisto sa vyjadrila aj k celoplošnému testovaniu a to podobným spôsobom, ako väčšina Slovákov, ktorí spochybňovali jeho „dobrovoľnosť“. Portál Hitky.sk priniesol okrem týchto statusov aj spoveď z pozadia jej súkromia, ktorú si môžete prečítať priamo >>TU<< .

Status o celoplošnom testovaní

Na adresu svojho brata Igora Matoviča sa však vyjadruje zmierlivo a vraví, že ho berie rovnako ako predtým: „Na mojom vzťahu k môjmu bratovi sa nič nemení. Stále to bude môj brat, hoci názory na svet okolo nás a dianie v ňom budeme mať možno rôzne a možno s jeho názormi budem hlboko vo svojom vnútri nesúhlasiť. Hovorí sa tomu SLOBODA,” uviedla podľa portálu Hitky.sk .

Jeden z ďalších statusov

Zdroj: Hitky.skFoto: Hitky.sk, YouTube