Zrejme každý muž si dobre pamätá meno Salma Hayek. Nádherná herečka, ktorá svojho času pobláznila hlavu tisícom chlapov a chlapcov na celom svete. Ako vyzerá dnes? 

Salma Hayek bola snom mnohých mužov, za všetko hovorí napríklad jedna z hlášok v legendárnom seriáli Dva a pol chlapa, kedy sa Charlie s Jakeom vracali z kina. Jake sa spýtal strýka ešte raz na meno tej herečky z filmu a keď mu Charlie odvetil, že to bola Hayek, Salma Hayek, Jake trefne skonštatoval, že meno má rovnako pekné ako prsia.

Salma Hayek je mexicko-americká herečka, ktorá sa narodila 2. septembra 1966 v mexickom meste Coatzacoalcos ako Salma Valgarma Hayek Jiménez. Preslávila sa vo filmoch ako Traffic – Nadvláda gangov, Frida, Desperado, Sexy Pistols, Dogma alebo Zabijakov osobný strážca. Je to až neuveriteľné, ale počítate správne. Dnes má už táto kráska 53 rokov, ale zo svojho šarmu nestratila absolútne nič. A pod fotogalériu navyše nájdete rajcovnú fotečku z tohtoročného leta, na ktorej ukázala, že aj jej krivky stále spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá.

Salma Hayek kedysi

Salma Hayek teraz

Fantastickú postavičku Salmy Hayek si môžete pozrieť –TU–

Foto: Instagram/SalmaHayek, YouTube, Wall.alphacoders.com