Dlhoočakávaný súboj Messi vs. Ronaldo sa stal v utorok 8. decembra skutočnosťou a dopadol lepšie pre Ronalda, pretože turínsky Juventus vyhral na pôde Barcelony presvedčivo 0:3. Pripomeňte si však aj niektoré ďalšie zaujímavé situácie z tohto súboja Ligy majstrov.

Utorkový večer sa niesol v znamení veľkého futbalového šlágra, ktorým bol zápas medzi veľkoklubmi FC Barcelona a Juventus FC. Hlavným lákadlom stretnutia bol, samozrejme, osobný súboj dvoch velikánov – Lionel Messi vs. Cristiano Ronaldo.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Práve na týchto dvoch hráčov bola zameraná obrovská pozornosť a teraz na internete koluje niekoľko videí z tohto stretnutia. Najväčšie diskusie vzbudzujú dve kratučké videá. V tom prvom z nich možno vidieť, ako kapitán Barcelony peknou kľučkou “prekonal” Ronalda a obišiel ho.

Lionel Messi kľučkou obišiel Ronalda

Krátko potom to však CR7 svojmu rivalovi vrátil a to pre neho nie práve typickým spôsobom – obranným zákrokom. Messi sa totiž už-už dostával do šance v 16-ke Juventusu, ale bol to práve portugalský reprezentant, kto ho v jeho ofenzívnej snahe dokázal obrať o loptu.

Ronaldo obranným zákrokom zastavil Messiho

Len pre úplnosť dopĺňame, že Juventus vyhral na pôde Barcelony rozdielom triedy 0:3, keď sa o dva góly postaral práve Ronaldo. Ten skóroval v 13. a 52. minúte (oba góly z penalty) a v 20.minúte vsietil gól na priebežných 0:2 americký záložník Weston McKennie. Do vyraďovacej časti Ligy majstrov postupujú oba tieto veľkokluby, ktoré získali zhodne po 15 bodov. Tabuľku skupiny G však vyhral o skóre Juventus.

Ronaldo a Messi: Pozdrav po zápase

Foto|Video: Google.com, Twitter