Najmladší šampión histórie ťažkej váhy Mike Tyson (53) je absolútnou legendou boxerskej histórie. Tento rok ohlásil návrat do ringu v exhibičnom stretnutí s Royom Jonesom Juniorom, ktoré sa preložilo z 12. septembra na 28. november tohto roku. A v nasledujúcom videu si pripomenieme jeho niekdajšie šialené tréningy na veľké zápasy!

Mike Tyson bol okrem svojej obrovskej sily známy aj priam neskutočnou rýchlosťou. Odborníci často hovoria, že bol síce šampiónom ťažkej váhy, no disponoval rýchlosťou zápasníka ľahkej hmotnostnej kategórie. Vedel sa v sekunde uhnúť rane a v tej istej chvíli aj zasadiť súperovi rozhodujúci úder.

Tysonova rýchlosť, obratnosť, vytrvalosť a sila mu zabezpečili tituly všetkých boxerských organizácií v ťažkej váhe. Na internete nájdete množstvo videí z jeho tréningov, no teraz uvidíte jedno, ktoré azda najlepšie zachytáva jeho nenapodobiteľnú rýchlosť. Za jeho spomínanými úspechmi totiž stáli roky tvrdých tréningov, z ktorých menší zostrih si môžete vychutnať na nasledujúcich záberoch!

Mike Tyson tréningy

Foto|Video: YouTube.com