Známa herečka a speváčka Miley Cyrus sa len pred necelým rokom vydala za herca Liama Hemswortha. Krátko po veľkolepom sobáši však prišlo verejné vyhlásenie o odlúčení manželov. To ale nie je všetko, pretože Miley údajne nahradila svojho muža rajcovnou kočkou!

Miely Cyrus a Liam Hemsworth sa vzali na konci roka 2018, presnejšie počas Vianoc. Rodinná idylka ale nemala dlhé trvanie, pretože samotný herec a speváčkin zástupca už verejne potvrdili, že celebritná dvojica ide od seba. Ich vyhlásenia priniesol známy portál CBS News.

Príbeh je ale trošku zamotanejší, pretože uvedený web píše, že za rozpadom manželstva môže byť tretia osoba. Nejedná sa však o žiadneho nového nabíjača Miley Cyrus, ale o rajcovnú topmodelku menon Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus totiž už dávnejšie priznala, že má rada obe pohlavia a práve so spomínanou Kaitlynn Carter si momentálne užíva slnečné lúče v Taliansku. Obe slečny sa však podľa paparazzi záberov k sebe mali oveľa bližšie, než ako býva u obyčajných kamošiek zvykom. Ich spoločné zábery, ktoré boli nafotené pri talianskom Lake Como (u nás uvádzané ako Comské jazero), nájdete nižšie.

Kaitlynn Carter

Zábery Miley Cyrus a Kaitlynn Carter z Lake Como – TU

Zdroj: Cbsnews.com | Foto: Instagram, YouTube