Reality show Farma naberá na obrátkach a konflikty sú tam na dennom poriadku. Väčšinou sa medzi sebou hádajú východniari, v ktorých tábore je poriadne napätá atmosféra. No a zatiaľ čo sa zástupkyňa východu Mirka vyzliekla a šla okúpať, tak si ju podali aj západniari! 

19-ročná Mirka Csorbová sa pomaličky stáva mediálnou hviezdou, no ťažko povedať, či takým spôsobom, na ktorý by mohla byť pyšná. Pred kamerami sa rada predvádza úplne bez zábran a verejnosti neunikol ani jej románik s takmer o 20 rokov starším a zadaným Radom Dulinom. To všetko stihla mladá brunetka už počas prvých dní nakrúcania, kvôli čomu začala západniarom liezť poriadne na nervy.

Matej Jurkovič sa pri ohni na rovinu rozhovoril o tom, že Mirka je podľa neho „hlúpa ako bagandža“. Svoje si neodpustila ani Romana Košťálová, ktorá označila na pohľad sympatickú a nekonfliktnú farmárku za totálne falošnú, a spoločne s ostatnými sa zhodla, že je dobrou herečkou. Zábery z jej kúpania a takisto aj z dialógov západniarov si môžete pozrieť už na videu nižšie!

Západniari naložili Mirke z východu

Foto|Video: Farma.markiza.sk, YouTube