Včerajšie finále Farmy bolo pravdepodobne najviac kontroverzné v histórii vysielania tejto reality show. Svojou troškou k tomu prispela aj Mirka Csorbová (19), ktorá sa verejne rozhovorila o dôvode ukončenia vzťahu s exfarmárom Matejom Jurkovičom (41). A ten na finále taktiež zareagoval na svojom instagramovom profile, ale úplne inak ako by všetci čakali! 

Mirka verejne uznala, že bola naivná a vo vzťahu so statným Jurkovičom sa cítila ako jeho dcéra. Matej na finále Farmy pozvaný nebol, a preto na jej slová nemohol zareagovať priamo, no mnohí čakali, že aspoň na instagramovom profile trochu objasní túto situáciu. Nestalo sa však tak.

Matej sa síce k finále vyjadril, no úplne iným spôsobom, ako by sa v jeho prípade dalo čakať. Verejne totiž podporil víťaza Gabriela Sedláčka, s ktorým nemali na statku práve najlepšie vzťahy, no zdá sa, že aj Matej si uvedomil, že mladý farmár si výhru zaslúžil. S pokojom Angličana teda nechal Mirku tak a úprimne sa radoval z úspechu svojho niekdajšieho súpera!

Reakcia Mateja Jurkoviča na finále Farmy

Foto: Instagram/Matej.jurkovic.official, Farma.markiza.sk