Športové portály pravidelne zásobujú svojich čitateľov článkami o Cristianovi Ronaldovi, keďže patrí medzi najlepších hráčov sveta. V posledných dňoch sa však jeho meno skloňuje aj na nešportových stránkach. Za všetko môže talianska modelka, ktorá verejne vysmiala jeho mužské náradie!

Elisa De Panicis Agnelli je talianska modelka, ktorá sa minulý rok zoznámila s Cristianom Ronaldom na Ibize, kde obaja dovolenkovali. Krásna blondína tvorila s portugalským futbalistom istý čas aj pár, ale známy záletník ju časom vymenil za iný kus.

Hovorí sa, že nič nie je horšie ako ohrdnutá žena, a to je aj zrejme prípad Elisi De Panicis Agnelli, ktorá v jednom z nedávnych rozhovorov spôsobila hráčovi Realu Madrid poriadnu hanbu. Verejne vyhlásila, že jej EX Cristiano Ronaldo zámerne klame o veľkosti svojho náradia. Talianka tvrdí, že známy futbalista používa pri každom fotení výplň tam dole, aby jeho vercajch vyzeral oveľa väčší. Či už sú tieto slová pravdivé alebo nie, pre futbalovú hviezdu to nie je práve najlepšia reklama. 😀

Elisa De Panicis Agnelli

Zdroj: Brobible.com | Foto: Instagram, Ronaldo7.net