Gabriel Sedláček (23) ide po Romane Košťálovej (23) ako pes po údenom a v závere natáčania Farmy už strácal zábrany. To, čo jej však povedal v posteli, by od neho nečakal asi nikto! 

Mladí farmári sú už od samotného začiatku obľúbenou dvojicou, aj keď u nich k žiadnym vážnym veciam nedošlo. Veľa ľudí je však určite zvedavých, či sa pracovitému východniarovi podarí získať si srdce príťažlivej brunetky. V najbližšej časti to bude skúšať tým, že si k nej a Barbore Bednaričovej ľahne do postele.

Po pár minútach Romane povie, že má niečo na srdci, a kto by čakal láskyplné slová alebo nejaké vyjadrenie o zaľúbení, tak ten sa veľmi mýli, rovnako ako aj samotná Romana. Tá si totiž od Gaba vypočula jednoduché, no o to úprimnejšie: „Ty ma tak vzrušuješ…

Sympatickú Bratislavčanku tieto slová najprv veľmi pobavili, no potom povedala, že ich nepočúva rada. Gabo sa teda bude musieť v budúcnosti viac posnažiť a zvoliť inú metódu, no ktovie, či náhodou neskončí ešte pri inej farmárke. V dnešnej večernej časti totiž vyjadrí svoju náklonnosť aj k Romčinej kamarátke Baške!

Gabove “vyznanie“ Romane

Foto: Voyo.markiza.sk