Celým Slovenskom nedávno otriasla správa o smrti policajného exprezidenta Milana Lučanského (51) za múrmi prešovskej väznice. Prvé informácie hovoria o tom, že sa pravdepodobne obesil sám, no celé je to ešte v štádiu vyšetrovania.

Vo vzduchu však lieta mnoho otázok nielen od bežných ľudí, ale aj politikov najmä z opozície, ktorí sa túto ľudskú tragédiu snažia využiť na oslabenie terajšej vlády.

Ako reakciu na mnohé vyjadrenia o neľudskom zaobchádzaní s väzneným, no neodsúdeným Milanom Lučanským, sa rozhodla natočiť svoje vyjadrenie aj známa podnikateľka Nora Mojsejová (62). Tá si taktiež zažila svoje za múrmi väzenia a teraz sa o tom, čo sa dialo, keď bola zavretá, rozhodla na rovinu prehovoriť.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Vo videu, ktoré zverejnila na YouTube, hovorí o otrasných skúsenostiach, ktoré si tam musela vytrpieť a o tom, čo zažívajú väznení ľudia bežne. Apeluje na to, že na túto situáciu a žalostné podmienky väznených, no pritom reálne neodsúdených ľudí, doteraz nikto celé roky neupozorňoval a nič sa s tým nerobilo. Preto si myslí, že také niečo sa za vinu nemôže dávať súčasnej vláde. Celé jej mrazivé vyjadrenie si môžete pozrieť nižšie!

Nora Mojsejová o podmienkach vo väzení

Foto|Video: YouTube