Pred pár hodinami sa na YouTube objavil klip od petržalského rapera Molocha, na ktorom hosťuje trnavský MC Torula. Ich spoločná skladba s názvom Bum Péler niesla jasný odkaz a tým bol diss (takmer) celej scény. Odpovede na seba nanechali dlho čakať, vzal si to na starosť hlavne P.A.T.!

Už v úvode skladby Bum Péler je jasný Molochov útok na scénu, kde A-čkových raperov označil za pélerov (ani my nevieme, čo to znamená, ale nebolo to zjavne myslené v dobrom). Ako prvého si zobral na pretras Rytmusa. Označil ho za zakomplexovaného človeka, kvôli ktorému vraj Molocha nepozývajú na akcie. Nezabudol spomenút ani ich starší spor spred pár rokov. Moloch vyhlásil, že vtedy povedal vo videu len pravdu.

Spor Rytmus vs. Moloch Vlavo

Po Molochovi si vzal slovo trnavský raper Torula, ktorý taktiež zaútočil na Rytmusa so slovami, že „do*ebal celú scénu“ a taktiež zosmiešnil aj skupiny Haha Crew a Podzemgang. Moloch následne zaútočil na raperov ako Pil C, Majk Spirit, Cigo a tiež manažéra H16-ky Mária Biharyho. Na konci tracku má Moloch pre zmenu odkaz pre dvojicu Mega M a P.A.T.

Pre úplnosť treba doplniť, že okrem Molocha a Torulu sa na tracku objavil aj Vladimir Fendens, ktorý mal na starosti hudbu a s Molochom spolupracoval aj dávnejšie. Pri vydaní skladby sa mal Moloch vyjadriť, že sa spolu s Torulom zhodli na tom, že niektorí interpreti sa vyhlasujú za raperov, ale pritom robia len mainstream, pop a hudbu pre deti.

Moloch, Torula, Fendens – Bum Péler

Dalo sa očakávať, že tento track prinesie ostré reakcie a tie sa napokon aj stali skutočnosťou. Medzi prvými sa vyjadrili zástupcovia crew H16 a síce Otis a Mário Bihary. Po videách od Otisa, ktoré zverejnil na svojom Instagrame v rámci Insta Stories, môžete vidieť odkaz pre Molocha od Mária Biharyho, na uvedenej fotke s DJ-om H16-ky Grimasom. Následná snímka s textom „Toto mu vyšlo, toto sa mu podarilo“ je opäť z Otisovho Insta a odkazuje na video na YouTube s názvom Pre autistu molocha a bezdomovca torulu a ostatnych prizivnikov, ktoré má na svedomí dvojica P.A.T. a Mega M.

Otis a Mário Bihary reagujú na diss od Molocha a Torulu

Ešte predtým, ako si však pustíte video od P.A.T. a Mega M, treba objektívne pripomenúť, že P.A.T zdissoval Molocha už pred troma rokmi, keď vyšla von skladba Slovak Rap, na ktorej sa okrem dnes už známeho rapera zo Šale objavil aj jeho parťák zo skupiny M.P.P. Pater. Okrem Molocha si vtedy odniesli diss aj raperi Levo, Kali, ale dokonca i Separ, Momo alebo Rytmus.

P.A.T. feat. Pater – Slovak rap

P.A.T. x MegaM – Pre autistu molocha a bezdomovca torulu a ostatnych prizivnikov

P.A.T., alebo ak chcete Pouličný Autor Tónov, však Molocha počas niekoľkých hodín poriadne zdissoval aj na svojom Instagrame, kde v rámci stories zverejnil neuveriteľných 21 (!) krátkych videií, na ktorých poriadne naložil nielen Molochovi, ale aj Torulovi či Vladimirovi Fendensovi.

P.A.T diss na Torulu a Molocha

 

Za zmienku ale určite stojí aj to, že Moloch taktiež zverejnil na svojich Insta Stories reakciu po útoku do P.A.T. a Mega M…

Moloch diss na P.A.T. a Mega M

Foto|Video: Instagram, Stremable.com, YouTube