Cestovanie v čase je stále považované za sci-fi, ale pre nemenovaného chlapíka zjavne nie. Ten totiž tvrdí, že sa vrátil na Zem z budúcnosti a ukázal svetu fotku z roku 6000, ktorá má byť dôkazom jeho slov!

Anonymný muž, ktorého identita nebola zverejnená v záujme jeho bezpečnosti, nedávno poskytol rozhovor portálu Lad Bible, celosvetovo ho ale preslávilo video z YouTube kanála Apex TV. V ňom muž tvrdí, že sa vrátil na Zem z roku 6000. Podľa jeho slov bude v budúcnosti cestovanie časom v podstate bežnou rutinou. Ďalej napríklad uviedol, že vedci už dávno objavili liek na rakovinu a že v budúcnosti je vo vláde umelá inteligencia a nie bežní ľudia.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Dôkazom toho, že prišiel z roku 6000, má byť fotka, ktorú na videu ukazuje. Je však mimoriadne rozmazaná a dokopy na nej nevidieť nič, len obrysy. Muž rozmazanosť pripisuje tomu, že pri cestovaní časom sa takéto veci jednoducho stávajú. Stačí teda jediná takáto snímka na to, aby sme mohli uveriť jeho slovám? To už necháme na uvážení každého z vás.

Táto fotka má byť dôkazom, že muž prišiel z roku 6000

Foto|Video: YouTube