Matej Jurkovič (41) si počas vysielania Farmy neurobil na východe práve najlepšiu reklamu. Mnohokrát mal na východniarov nepríjemné narážky a v konečnom dôsledku bol za potyčku s Rasťom Mojsejom, zástupcom východného tábora, vylúčený zo súťaže. Po Farme sa však práve s východniarmi veľmi rád stretáva! 

Mnoho divákov prehodnotilo svoj názor na Mateja Jurkoviča práve po jeho vyhodení. Prostredníctvom Instagramu totiž môžu vidieť, že exfarmár má aktuálne skvelé vzťahy s väčšinou ľudí z Farmy 11 a dokonca aj samotný Rasťo Mojsej, ktorému Matej uštedril tvrdú hlavičku, vyjadril názor, že by nemal problém sa s ním stretnúť. To len jasne naznačuje to, že vzťahy medzi farmármi nemuseli byť vôbec také, aké sa mohli z hodinového zostrihu reality show zdať.

Jurkovič sa už predtým objavoval v spoločnosti Mirky Csorbovej a Andrei Matejčíkovej, ktoré mu z východu boli najbližšie už na statku. Teraz sa však ukázalo, že má veľmi blízko aj k Martinovi Robíňovi Mihálikovi a Nicolette Tóthovej. Tí sa totiž s Matejom objavili uplynulé dni v Bratislave aj s jeho maloletou dcérou a statný osobný tréner k ich spoločnej fotke zanechal aj jasný odkaz. Veci, ktoré sa o ňom šírili počas pôsobenia na Farme, sú podľa neho klamstvá!

Matej Jurkovič po Farme

Foto: Instagram/Matej.jurkovic.official, Farma.markiza.sk