Cristiano Ronaldo sa nedávno stal novou posilou talíanskeho klubu Juventus FC a v Turíne sa na jeho príchod skutočne pripravili. Boss „Starej dámy“ mu totiž na bývanie vybral luxusný palác, v ktorom predtým bývali naozajstné elity a jedna noc v ňom stojí neskutočných 40 tisíc eur. 

Cristiano Ronaldo je skutočnou futbalovou superstar a toho si boli všetci v klube veľmi dobre vedomí, keď ho lanárili do svojho mužstva. Nová ofenzívna zbraň Juventusu FC dostala okrem štedrého platu aj možnosť bývania v jednom z najdrahších domov v Turíne, údajne vraj aj v celom Taliansku.

Luxusný palác pred Ronaldom obývali také esá ako Zinedine Zidane, ktorý hrával v Juventuse v rokoch 1996-2001 a bol vtedy najväčšia hviezda klubu, či slávny obranca Fabio Cannavaro. Ten je dodnes jediným obrancom 21. storočia, ktorý získal cenu Zlatá lopta pre najlepšieho futbalistu. Dres Juventusu obliekal v rokoch 2004-2006 a potom ešte počas sezóny 2009/2010.

Keď tento dom nikto neobýval, používal sa na prenájom pre tie najväčšie svetové celebrity. Známa je o ňom historka od legendárnej kapely U2, ktorá v tomto dome odmietla bývať, pretože nechceli platiť 240 tisíc eur za 6 dní. Jedna noc v tomto sídle totiž stojí rovných 40 tisíc eur. Pred istým časom začali na internet prenikať prvé zábery z tohto nového príbytku Cristiana Ronalda a je to skutočne prvotriedny luxus. Veď sa presvedčte sami v nasledujúcich videách.

Cristiano Ronaldo dom v Turíne

Foto|Video: YouTube, Streamable.com