V USA je možné všetko. Koľkokrát sme túto vetu už počuli alebo ju sami povedali? Nuž, jedna z najväčších krajín sveta ponúka naozaj množstvo zaujímavých príbehov. A tento najnovší o zamilovanom, no trochu “zvláštnom” páriku vás zaručene pobaví! 

Manželia Tori a Eddie Smithovci pochádzajúci z amerického mesta Baltimore majú kvôli svojej láske veľmi bizarné problémy. Vodič kamiónu Eddie (49) totiž často svoju o 27 rokov mladšiu partnerku berie na výjazdy, keďže ona momentálne prácu nemá. A presne v tejto vekovej priepasti medzi nimi vidí mnoho ľudí problém.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Už nie raz sa im totiž stalo, že na nich ľudia zavolali políciu, pretože si mysleli, že Eddie vo svojom kamióne uniesol na pohľad mladučko vyzerajúcu Tori. Raz to dokonca urobil Eddieho kolega z fachu, ktorý sa domnieval, že Eddie uniesol tínedžerku. Pár týždňov dozadu dvojicu zas po ceste spozoroval neznámy chlapík, ktorý Tori odhadoval trinásť rokov.

Keď Eddie a Tori vtedy odchádzali z čerpacej stanice, tak im zrazu cestu zatarasili dve policajné autá. „Nechcelo sa mi veriť, že si niekto opäť myslel, že môj manžel uniesol mladistvé dievča. Preukázala som svoju totožnosť a policajti sa začali smiať,“ vyjadrila sa Tori pre médiá. Dvojica je spolu šťastná aj napriek veľkému vekovému rozdielu a údajne šlo o lásku na prvý pohľad.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Monagiza.com