Slovenské aj české médiá obleteli nedávno prekvapivé informácie o tom, že na internete sa objavilo péčkové video, na ktorom má byť údajne Andrea Verešová (40). Miss Slovensko 1999 tieto správy dementovala a označila to za falošné video. Za informácie o páchateľovi, ktorý takéto video dal na svetlo sveta dokonca s manželom ponúkali 50 000€.

Táto ponuka časom z jej instagramového profilu zmizla a celá vec je podľa Verešovej v štádiu policajného vyšetrovania, a preto o tom nepodáva už žiadne informácie. Nový čas však prišiel so zábermi z ďalšieho videa, na ktorom by údajne Verešová mala byť.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Tentokrát ide o striptíz ženy, ktorá sa na ňu opäť nápadne podobá. Či sa táto kauza niekedy vyrieši a zistí sa ako to naozaj je, to je nateraz otázne. Verešová s manželom Danielom Volopichom svorne tvrdia, že ide o falošné zábery, tzv. deep fake, kde je tvár osoby na videu nahradená niekým iným. Na video sa pozrel aj slovenský YouTuber Ondrej z Trenčína, ktorý vyjadril svoje stanovisko. To si môžete pozrieť nižšie.

Ondrej z Trenčína o Verešovej videu

Zdroj: Cas.skFoto|Video: Instagram/Andreaveresovaofficial, YouTube/Ondrejztrencina