Mexiko je známe sieťou podzemných tunelov, ktoré využívajú drogové kartely na distribúciu drog, poprípade na útek z väzenia. Tento tunel má však úplne iné, mimoriadne netradičné využitie.

Ženatý Alberto mal celkom prefíkaný plán, ako potajomky navštevovať svoju vydatú milenku Pamelu. Zaumienil si, že si k jej domu vykope tunel, k čomu mu mali pomôcť jeho stavbárske skúsenosti. Trvalo mu niekoľko týždňov, kým sa cez viacero ulíc dokázal prekopať až k Pamele pod posteľ.

Vytrvalý Alberto dotiahol svoj plán do konca. Keď sa mu však majstrovské dielo podarilo dokončiť, dlho si ho neužil. Ako to pri každej mileneckej historke býva zvykom, aj tu sa Pamelin manžel vrátil domov skôr a počul, že jeho polovička nie je doma sama. Kým sa Alberto stihol vkradnúť do svojho “mileneckého tunela”, kde sa ukryl, vytočený manžel zúfalo pátral po milencovi. Potom ho napadlo pozrieť sa pod posteľ a tam objavil vstup do tajného tunela.

Ako keby to pre chudáka Alberta nebolo dosť, milenkin muž vošiel do tunela a vyliezol priamo v jeho dome. Alberto sa rozzúreného manžela snažil utíšiť, pretože hneď vo vedlajšej izbe spala jeho žena, ktorú nechcel zobudiť. Samozrejme, že to bolo márne a strhla sa bitka, ktorá vyvrcholila príchodom policajnej hliadky. Albertovi nakoniec neostalo nič iné, len sa ku všetkému priznať.

Zdroj: brobible.com | Foto: facebook.com