Show Jana Krausa patrí už roky k overeným programom FTV Prima, a to nielen preto, že populárny moderátor často vtipne komentuje aktuálne politické dianie doma i vo svete, ale najmä kvôli zaujímavým hosťom, ktorých si k sebe na červenú pohovku pozýva. Väčšinou ide o známe osobnosti zo spoločenského života, predovšetkým kultúry a športu, no občas k nemu zavíta aj poriadny exot, ako tomu bolo i naposledy.

V poslednom dieli obľúbenej zábavnej talk show Jana Krausa napochodovala do štúdia zvodne vyzerajúca blondínka menom Shephanie van der Strumpf, ktorá sa živí ako burleska. Ak by niekto nevedel, je to forma striptízu, avšak to najdôležitejšie necháva dáma zahalené. Mnohé dievčatá praktizujúce toto remeslo tvrdia, že nejde o nahotu, ale o životný štýl, pri ktorom sa prezentuje predovšetkým ženskosť.

A to potvrdila aj Stephanie počas vystúpenia v šou dávno lámajúcej predsudky – možno i preto dostal pred rokmi český herec známy vycibreným a často uštipačným humorom stopku vo verejnoprávnej Českej televízii a musel sa porúčať inam. Našťastie pre nás, komerčná Prima neváhala a ponúkla mu priestor na svojich obrazovkách, kde sa jeho šou vysiela už od roku 2010.

V štúdiu pobláznila všetkých chlapov

Prítomnosť krásnej ženy si Kraus očividne užíval, veď svetoznáma burleska k nemu zavítala v zvodných červených šatách s poriadne dráždivým výstrihom. No čerešničkou na torte bolo až blondínkino „mokré“ vystúpenie, pri ktorom sa skutočne odviazala a nakoniec skončila vo vode. Z tej jej ochotne pomohol aj ďalší z prítomných pánov, herec Karel Dobrý. Ten neváhal a telo rajcovnej Stephanie si pekne omacal. Nuž, Honzíku, poprosíme viac takýchto návštev – táto sa ti totiž skutočne vydarila!

Striptízové číslo krásnej Stephanie v Show Jana Krausa si môžete pozrieť —TU—

Foto/Video: YouTube