Tomuto neuveríte! Včera sa na východnom Slovensku odohrala zrejme najbizarnejšia lúpež storočia. Po tom, čo muž vbehol do banky s tĺčikom na mäso, spravil ešte niečo komickejšie.

Včera v čase obeda prepadol banku v Krompachoch 32-ročný muž, ktorý do nej vbehol s tĺčikom na mäso a slovami: “Teraz všetci vypadnite, začína sa šou!” Napriek tomu, že to znie komicky, dve zamestnankyne banky zrejme až takú srandu neprežívali. Držal ich totiž ako rukojemníčky.

Na miesto ihneď dorazili policajti, avšak lupič s políciou vyjednával. Najprv žiadal, aby vypratali okolie a nikto z okoloidúcich sa nepozeral do banky, následne si dokonca počas vyjednávania, podržte sa, objednal pizzu! “Vec bude vyšetrovať vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach ako podozrenie z trestného činu brania rukojemníka, za ktorý hrozí páchateľovi v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov,” píše sa na oficálnom facebookovom profile Polície Slovenskej republiky.

Zdroj: Facebook, tvnoviny.sk | Foto: Facebook