Filmy pre dospelých pozerá zrejme každý muž na svete. Mladý, starý, zadaný, nezadaný, každý chlap si z času na čas pozrie nejakú tú “akčnú scénu”. Ktorá herečka je však tou najkrajšou? A ktorá z tých MILF herečiek? Podľa mnohých Nicole

Nicole A. je známa americká herečka pre dospelých. Zaujímavosťou je, že je častokrát označovaná za MILF-ku, pritom má len 32 rokov. Za zmienku tiež stojí to, že je veľmi maličká a meria iba 160 centimetrov. Napriek tomu je však nekorunovanou kráľovnou tohto odvetvia, pretože v posledných rokoch sa zaradila medzi najobľúbenejšie a najsledovanejšie herečky svojho druhu.

Nicole je však veľmi moderná “mamina” a ako mnohé mladé slečny, aj ona na spropagovanie svojho mena používa sociálne siete ako Facebook, Twitter, či Instagram. Práve na Instagrame sme narazili na jej profil plný pikantných záberov. Počet jej followerov je momentálne 2,5 milióna, čo z nej robí nielen jednu z najsledovanejších héérečiek, ale tiež jednu z najsledovanejších žien vôbec. Keď si rozkliknete jej profil, uvidíte mnoho fotiek, vďaka ktorým sa jej fanúšikmi stanete aj vy.

Profil Nicole Aniston na Instagrame si môžete pozrieť – TU

Foto: Instagram