Každý piaty človek vraj chce vedieť, v akom znamení je jeho partner. Preto sa spoločnosť Lovehoney rozhodla preskúmať, ako je to s posteľnými radovánkami s jednotlivými znameniami. Toto sú podľa prieskumu najlepší milenci zverokruhu!

Baran

Baran má rád maznanie a dlhú predohru. Najviac ho zarmúti, ak ich partner rozkoš len predstiera. Barani si nepotrpia na posteľné hry, napriek tomu sú však veľmi spokojní so svojim intímnym životom.

Býk

Toto znamenie je neuveriteľné vášnivé a tvrdo si presadzuje svoje potreby v intímnom živote. Býci nemajú radí rýchlovku a radi si na intímne chvíle vyhradia dostatok času. Do ich povinnej výbavy patria aj hračky pre dospelých, toto znamenie si na nich totiž potrpí najviac zo všetkých!

Blíženci

Zábava v posteli aj mimo nej. Blíženci majú radi smiech aj v posteli. Ak sa teda nechcete nudiť, blíženec je tou správnou voľbou. Toto znamenie rado experimentuje, ale je pravda, že na to, aby sa oddali pomeru, potrebujú cítiť lásku. Mnohí blíženci sa neboja použiť aj drsnejšie praktiky, ako napríklad uväzovanie partnera.

Rak

Citlivý rak je citlivým partnerom aj v posteli. Pre vzťah je pre nich dôležitá vernosť a zmysel pre cit. Emócie sú preto na prvom mieste. Predtým ako sa pustia do intímneho života, potrebujú veľmi pevný vzťah.

Lev

Lev potrebuje byť vždy stredobodom pozornosti. A to pre neho platí aj pri milovaní s partnerom. Toto znamenie miluje komplimenty, preto ak ich nemá dosť, nemá problém ľahko zmeniť partnera. K svojej spokojnosti rovnako potrebujú kvalitné vzrušenie.

Panna

Partneri v tomto znamení túžia po dokonalosti a inak to nie je ani v ich intímnom živote. Sú snaživí, za každú cenu chcú, aby bol ich partner uspokojený. Veľakrát sa popália na tom, že zabúdajú počas milovania na pôžitok. Prekvapenia v posteli pre nich nikdy nie sú vítané.

Váhy

Milenci tohto znamenia sú pohodoví a kreatívni. Milujú zvádzanie, ale aj samotný akt, kedy sa stávajú jedno telo s partnerom. Váhy sú prirodzené, nenútené a intimitu berú ako bežnú súčasť života. Práve preto ľudia v znamení Váh patria k najlepším milencom vôbec!

Škorpión

Znamenia škorpióna je vášnivé, ale príliš emocionálne. Pôžitok je pre tohto človeka veľmi dôležitý, svoju existenciu si bez posteľných eskapád nevie predstaviť. Títo ľudia sú doslova posadnutí milovaním, ale pozor! Sú rovnako posadnutí žiarlivosťou.

Strelec

Strelec neznáša vo svojom živote nudu a stereotyp. A rovnako to platí aj v posteľných radovánkach. Strelec je energický, žiadna rýchlovka pre neho nie je tabu. Zviesť toto znamenie je veľmi ťažké, keďže strelec je od prírody tvrdohlavý. Na experimenty je však toto znamenie ako stvorené!

Kozorožec

Patrner v znamení Kozorožca vie, ako si splynutie užiť do posledného dychu. Síce si potrebuje v živote všetko naplánovať, to sa však netýka intímnej sféry. Tu je rád, ak môže skúšať nové a neobjavené. Kozorožec je znamenie, ktoré je so svojim partnerským a intímnym životom najviac spokojné, práve preto sa radí na špicu zo všetkých milencov zverokruhu.

Vodnár

Znamenie Vodnára je vzrušujúce a nepredvídateľné. Majú bohaté skúsenosti ako milenci, ale dokážu byť aj verní. Vodnári sa neboja používania nových hračiek pre dospelých, ale radi si to užijú aj na nezvyčajných miestach. S týmto znamením sa fantáziám medze nekladú.

Ryby

Ľudia v znamení Rýb sú citliví a jemní. A to aj v posteli. Svoje potešenie často kladú na druhú koľaj a zamerajú sa na partnera. Styk si doprajú v hodnej miere a počas života majú mnoho intímnych partnerov. Ryby sa riadia hlavne očami, preto potrebujú, aby všetko vyzeralo dokonale. Samotný akt, či partner a jeho vzhľad.

Zdroj: Huffingtonpost.com | Foto: Pixabay, YouTube