To, že zápas Maďarska so Slovenskom (1:2) v kvalifikácii na budúcoročný európsky šampionát vo futbale bude plný emócií, bolo jasné asi každému fanúšikovi. Maďarskí priaznivci však svojim konaním prešli už ďaleko za hranice fair-play! 

Piskot počas slovenskej hymny tak mohutný, že ju hráči ani nepočuli, či maďarskí fanúšikovia so slovenským občianstvom pochádzajúci z Dunajskej Stredy v našom sektore, ktorých musela od pravých slovenských priaznivcov oddeliť polícia. Fiasko, ktoré sa dialo na štadióne v Budapešti, však nebolo jedinou maďarskou blamážou. Portál Cas.sk prišiel totiž so šokujúcimi zábermi, z ktorých sa väčšine Slovákov zdvihne tlak.

Pred zápasom totiž Maďari predávali šály, na ktorých bol prečiarknutý slovenský štátny znak s hanlivým nápisom “ho*no“. Nuž, názor na niečo podobné si už spravte sami, no najlepšou odpoveďou Slovákov bolo už v poradí druhé víťazstvo nad Maďarskom v tejto kvalifikácii. To nám zabezpečilo postavenie na 2.mieste v našej kvalifikačnej skupine, ktoré znamená postup na Majstrovstvá Európy 2020, kým Maďari sú mimo postupových priečok.

Spomínaný záber si môžete pozrieť >>TU<<

Víťazný gól Róberta Boženíka na 2:1

Zdroj: Cas.sk | Foto|Video: Facebook/Slovenskýfutbalovýzväz, YouTube, Facebook/Športvrtvs