Po nečakanom rozchode Dary Rolins a Rytmusa, ktorí si dali papa po siedmich rokoch, sa začalo šepkať, že raper randí s moderátorkou Superstar Jasminou Alagič. Obaja ale túto informáciu popreli a včera dokonca na svoje profily zavesili  video s populárnym spevákom tvrdiacim, že partnerom krásnej Slovenky je práve on. Zábery, ktoré však zverejnili topky.sk, hovoria niečo iné.

Včera Rytmus i Jasmina publikovali na svojich Instagramoch video, v ktorom svetovoznámy spevák Akon tvrdí, že 28-ročná kráska je jeho. „Jasmina je so mnou, nie s Rytmusom,“ hovorí hudobník mätúci nejedného fanúšika. O tom, že Paťo s Jasminou netvoria pár už ale nehovoria fotky (nájdete na konci článku), ktoré nafotila čitateľka portálu topky.sk vo Viedni. Dvojicu totiž zachytila, ako si spolu hrkúta. „Správali sa ako pár… Jasmina na ňom ‚visela‘. Bozkávala ho stále,“ citujú svoj zdroj topky.sk.

Žeby tak obaja verejnosť zavádzali rovnako, ako to bolo v prípade vzťahu Patrika s Darou, ktorí takmer rok hrali zaľúbené divadielko, i keď realita bola iná?

Jasmina Alagič, údajne nová Rytmusova frajerka

Fotky Jasminy a Rytmusa, na ktorých si hrkútajú, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram