Poznáte to, vidíte nejakú kočku, o ktorej by ste si možno ani nepovedali, že s ňou skončíte, no nakoniec vás okolnosti nejakým spôsobom “donútia” a vy sa ráno prebudíte vedľa nej v posteli. Zrejme rovnako dopadli aj chlapi, ktorí sa rozhodli svoje vtipné dôvody, prečo si užiť, zazdieľať aj na sociálnych sieťach. 

1. Výzva

“Bola asi o pol hlavy vyššia, prišlo mi to ako výzva.

2. X-man fanúšik

“Volala sa Storm, tomu som naozaj nemohol odolať. Kamošom som potom vravel, že som mal “vtáka v X-manke””.

3. Medailu za súcit

“Vzhľadom na to, že ma nahá čakala v mojej izbe, nemal som to srdce povedať jej, že nemám záujem. Však nebola až taká škaredá, tak prečo by som mal raniť jej city.”

4. Priatelia nadovšetko

“Môj kamoš chcel plávať v bazéne jej rodičov.”

5. Tak toto nie!

“V bare za mnou prišlo objemnejšie dievča a vraví mi, že v posteli stojím pravdepodobne za nič. Chcel som jej dokázať, že sa mýli.”

6. Zlatíčko

“Vyspal som sa s oboma mojimi spolubývajúcimi, aby sa náhodou jedna z nich necítila ukrátená.”

7. 2v1

“Mala to isté meno ako ja, tak som si povedal, že bude cool, keď bude počas toho kričať moje meno. Len tak, mimochodom, volám sa Kyle.”

8. Sladká pomsta

“Chcel som s ňou randiť na strednej, no ona sa mi stále vysmievala kvôli môjmu výzoru. Stretli sme sa o 7 rokov neskôr, kedy som už vyzeral úplne inak. Rozdali sme si to a potom som jej povedal, že to bolo príšerné a mala by na tom popracovať. Teraz ma nenávidí.”

9. Posledná možnosť

“Potreboval som miesto na prespatie.”

Zdroj: Someecards | Foto: Giphy, Flickr, Instagram