Takmer po siedmych rokoch, kedy bola odvysielaná posledná epizóda, sa slávny sériový vrah Dexter vráti a s ním aj jeho hlavný predstaviteľ Michael C. Hall! 14. októbra 2020 to potvrdila americká televízna stanica Showtime.

Dexter pracuje ako forenzný expert so špecializáciou na krv pre políciu v Miami. V noci sa však mení na profesionálneho sériového vraha a za svoje obete si vyberá len sériových vrahov alebo zločincov. Najlepšie na celom seriáli je, že môžeme počuť ako Dexter rozmýšľa a ako rieši rôzne situácie, v ktorých sa častokrát dostane aj do úzkych. Záver celého seriálu nechali tvorcovia otvorený, a tak zostal priestor pre prípadné pokračovanie.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Stanica Showtime uviedla, že seriál nechcela oživovať, kým nepríde niekto s fakt dobrým nápadom. To sa napokon pravdepodobne podarilo práve režisérovi Clydovi Phillipsovi, ktorý stál aj za sezónami 1 až 4 a zoberie si pod svoju taktovku aj pripravovanú 9. sériu. Dej sa pritom nebude odohrávať ani v minulosti (prequel) a nepôjde ani o prerábku (remake), ale bude to riadne pokračovanie seriálu.

Hlavná hviezda, herec Michael C. Hall bol otvorený možnostiam, ale tiež potreboval impulz v podobe originálneho scenára, ktorý prišiel a  herec ponuke napokon prikývol. Myslí si však, že je ešte stále príliš skoro na návrat. V novej sérii sa môžeme tešiť na 10 epizód, ktoré sa začnú natáčať už začiatkom roka 2021. Premiéra je naplánovaná na jeseň toho istého roku.

Dexter

Zdroj|Foto: Screenrant.com, Csfd.cz, YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU