Celým menom Melissa Margaritta Calderon Ojeda, no každý ju pozná pod prezývkou La China (Číňanka). Krvilačná kráska má iba tridsať rokov, avšak už teraz vyvoláva strach a rešpekt zároveň. 

Bezcitná Mexičanka sa odmalička pohybovala medzi drogovými dílermi, prostitútkami či nájomnými vrahmi. Nebolo teda prekvapením, že sa už ako tínedžerka stala súčasťou gangu Damaso. Jej úlohou bolo odstraňovať ľudí, ktorí už neboli na tomto svete vítaní, alebo spôsobovali problémy.

La Chinu však jej parťáci vymenili, kvôli čomu ostala ostrieľaná vrahyňa bez roboty. Ona sa ale rozhodne nevzdala a v meste La Paz si založila vlastný drogový kartel. Bývalým šéfom tak okamžite vyhlásila vojnu a pouličné prestrelky sa stali opäť jej dennou rutinou.

 woman gun naomi watts tank girl underrated GIF

Zlosť a závisť spravili z mladej Mexičanky poriadnu beštiu. Jej činy hovoria za všetko. Pred časom poverila svojho šéfa logistiky El Tysona, aby zohnal nové autá, keďže tie staré už polícia sledovala. Ten so svojimi priateľmi dohodol stretnutie, pričom La China si ich ponuku vypočula, nové autá si prevzala a následne ich zabila. Keď sa to dozvedel El Tyson, zúril a vyhrážal sa, že všetky nekalé praktiky prezradí polícii. Veľká chyba! Skončil v spoločnom hrobe s kamarátmi.

La China

Zdroj|Foto: correio24horas.com, Twitter, YouTube