Modelka Ashley Graham je známa tým, že má nejaké to kilečko navyše. Aj preto sa radí k takzvaným plus size modelkám, ktoré sú niektorým pochuti, no iní ich zas vedia zniesť pod čiernu zem. Ashley spravila rozruch i na nedávnych Met Gala, kde sa objavila v obtiahnutých metalických šatách.

Na jednej strane ľudia nadávajú na ženy pôsbiace vychrtlo, na tej druhej, keď sa zjaví nejaká s proporciami „krv a mlieko“, kritizujú ešte viac. Na negatívne poznámky je zvyknutá aj 30-ročná Ashley Graham, ktorá nikdy nebola chudá, avšak to jej nebránilo stať sa svetovo úspešnou modelkou.

Ashley sa na nedávne Met Gala vybrala v metalických mini šatách odhaľujúcich svoje objemnejšie stehná a zároveň i krásne prsia. Jej vrchná časť tela, samozrejme, hlavne u mužského publika vzbudzovala veľký obdiv nielen u prítomných, ale aj na sociálnych sieťach. Horšie to už bolo od pŕs dole. Hejteri totiž začali krásnej modelke vypisovať, že to už poriadne prepískla a vyzerá ako jaternica. Podľa nich si vraj žena s takouto postavou nemá čo obliekať šaty, ktoré nie sú hodné jej postavy. A aký názor na Ashley máte vy? Páčia sa vám jej kypré krivky v mini šatách alebo sa prikláňate k skupine mysliacej si, že to prehnala?

Ashley Graham

Ashley v metalickách mini šatách si môžete pozrieť — TU — a — TU —

Foto: hwallpapersdsc.net, Facebook