Meno Martin Jakubec sa väčšinou spája so škandalóznymi výstrelkami. A hoci v poslednom období bolo o tomto svojskom spevákovi ticho, nedávno sa prihlásil o slovo, keď vyhlásil zbierku na podporu vydania jeho nového CD. Krátko nato však odštartoval úplne inú výzvu!

,,Milí priatelia, budem veľmi rád, ak by ste podporili moju tvorbu v týchto neľahkých časoch. Keď už nemôžu byť koncerty, pripravujem nové cd pre pamätníkov so šlágrami a národnými hymnickými piesňami. Budem rád, ak ma podporíte, kultúra ostala v žalostnom stave…. Vopred Vám ďakujem,” približne pred týždňom napísal na svoj Facebook Jakubec, a to aj spolu s inštrukciami k úhrade platby.

Na základe komentárov pod príspevkom sa zdá, že sa predsa len našli duše, neváhajúce svojmu idolu poslať nemalé finančné dary, dokonca aj v tisíckach eur. Avšak omnoho viac je zrejme tých, ktorí hudobníka zavalili nenávistnými slovami. A práve neprajníci vytočili kontroverzného Bratislavčana natoľko, že im poslal štipľavý odkaz, ukončený zaujímavou výzvou.

,,A čo vy závidíte, čo vy závidíte, do psej matere! Že jednoducho mne chce niekto pomôcť? Jednoducho podporiť dobrú vec a že chce konečne tú kultúru vyzdvihnúť. Áno, som tu ako spasiteľ a záchranca slovenskej kultúry, ktorá umiera a ktorá krváca. A čo sa čudujete, čo ste vy spravili pre slovenskú kultúru?” rozhorčene sa prihovára podnikateľ.

,,Ak mi vyzbierate 12 miliónov eur, ešte raz 12 miliónov eur, to znamená vychádza to 2 eurá a 18 centov na každého, tak vám garantujem, že jednoducho s kultúrou , účinkovaním, so šoubiznisom skončím,” prisľúbil 37-ročný Jakubec. Ak sa vraj svojej požadovanej sumy dočká, zbalí sa a odíde žiť do Los Angeles, nakoľko v honosnom Malibu vlastní vilu.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Martin Jakubec, YouTube