Neprejde jeden týždeň bez toho, aby sme aspoň od jedného známeho nepočuli, ako sa sťažuje na svoju prácu. „Nebaví ma to tam. Robím im tam otroka. Zachádzajú so mnou ako s handrou. Za také peniaze sa im na to môžem vieš čo.“

Podobných viet ste sami určite počuli neúrekom. V horšom prípade ich aj sami hovoríte, respektíve si ich myslíte. Ak patríte do tejto skupiny alebo poznáte niekoho zo svojho okolia, kto je vo svojej práci nešťastný, asi bude ten správny čas na zmenu. Skúste pracovné ponuky na NovyJob.sk.

NOVÝ PRACOVNÝ PORTÁL NOVYJOB.SK VÁM S TOU ZMENOU DOKÁŽE POMÔCŤ. NA TEJTO WEB STRÁNKE NÁJDETE TIE NAJAKTUÁLNEJŠIE PRACOVNÉ PONUKY NIELEN NA SLOVENSKU, ALE AJ V ZAHRANIČÍ.

„Keď vtáčka lapali, pekne mu spievali,“ poznáte to? Aj vy ste si to už povedali po nástupe do nejakého zamestnania? Áno, tieto situácie sa stávajú veľmi často a zväčša potom z toho niet iného úniku ako jednoducho zmeniť svoju pracovnú pozíciu, ísť „o dúm dál“, ako hovoria naši bratia Česi.

V tíme NovyJob.sk robíme maximum preto, aby na našom portáli inzerovali iba solídne spoločnosti. Nejde nám totiž len o to, aby bolo na portáli čo najviac ponúk, ale aj o to, aby bol spokojný zamestnávateľ a v neposlednom rade vy ako uchádzač o nové zamestnanie.

Ak si nájdete nové vysnívané zamestnanie s pracovnou náplňou, ktorá nebude napĺňať iba vášho zamestnávateľa, ale najmä vás ako pracovníka, len vtedy môžeme hovoriť o tom, že je výberové konanie naozaj úspešné. Čerešničkou na torte je situácia, keď je práca aj adekvátne – rozumej čo najlepšie – zaplatená, všakže?

Takmer s každým jedným záujemcom o prácu, ktorý reagoval na ponuku na portáli NovyJob.sk, riešime, či sa mu spoločnosť ozvala späť, aký má z nej pocit a podobne. Zisťujeme, čo sa mu z našich služieb nepáčilo, čo by zmenil, keby mohol, a tieto veci sa následne snažíme vylepšiť. Ak mu daná ponuka nevyhovuje, ale má záujem o podobnú či inú, aj na tieto situácie sme pripravení a snažíme sa získať na stránky NovyJob.sk inzerujúcu spoločnosť, ktorá by vyhovovala predstavám takéhoto uchádzača.

Novyjob.sk nie je (zatiaľ) najväčší ani najlepší pracovný portál. Každý podobný projekt si však musel prejsť svojimi začiatkami a nikdy nebol hneď stopercentný. To je ale teraz náš cieľ, za ktorým si vytrvalo ideme – byť najlepším pracovným portálom na Slovensku. Nachádzame sa v dobe, kde je obrovská ponuka a neskutočne veľa možností na prácu, či už kvalifikovanú alebo nekvalifikovanú. V dobe, kde už človek napríklad nemusí bezpodmienečne vedieť cudzí jazyk na to, aby mohol vycestovať za zamestnaním do zahraničia.

Ak ste ešte vo svojom živote nezažili ten pocit, že ste sa v nedeľu večer tešili na pondelok, kedy budete môcť ísť do práce, ktorá vás baví, napĺňa a za ktorú máte dobre zaplatené, neváhajte a navštívte NovyJob.sk.

Nie je nad ten pocit, keď človek môže byť užitočný a teší sa do roboty. Vtedy to cíti aj zamestnávateľ. Všetci v tíme NovyJob.sk by sme boli veľmi radi, keby si to mohol vyskúšať každý. Držíme vám palce.

Denis Adamec, manažér NovyJob.sk
novyjob (zavináč) novyjob (bodka) sk