Loren Gray je jedna z najkrajších žien, aké za celý svoj život vôbec uvidíte! Má dokonalú tváričku, uhrančivé oči, zvodné pery a tá postava?! Navyše je aj poriadne divoká rebelka, čo veľmi rada ukazuje na svojich „instastories“.

Loren sa už niekoľko rokov venuje spevu a aktuálne dokonca pracuje na prvom hudobnom albume. Obrovskú popularitu však nezískala len kvôli svojmu vzhľadu! Prielom v blondínkinej kariére nastal, keď sa jej meno stalo známym na portáli musical.ly, ktorý majú v obľube predovšetkým deti a teenageri. Loren aktuálne na jej hlavnom profile na Instagrame sleduje viac ako 12 miliónov a na druhom takmer 5 miliónov ľudí.

Ak pri pohľade na toto stelesnenie dokonalosti prehĺtate sliny a predstavujete si Loren po svojom boku (či pod sebou), radšej si dajte dobrý pozor! V čom je háčik? Bohužiaľ, táto nádhera má ešte len 16 rokov! V Pennsylvánii, odkiaľ Loren pochádza, síce už z právneho hľadiska nie je „pod zákonom“, no v mnohých štátoch USA ešte dva roky bude. A napriek tomu, že by za to určite stála, kto by riskoval… alebo?

Loren Gray

Zdroj | Foto: Instagram