Nemec Alois Irlmaier svojho času predpovedal napríklad infláciu, viaceré svetové vojny či používanie smartfónov. Tie avizoval dokonca už v roku 1950! O niekoľko rokov neskôr však vyslovil desivé proroctvo o tretej svetovej vojne, ktorá by sa mala začať na Blízkom východe. Stáva sa jeho vízia skutočnosťou? 

Alois Irlmaier (1894-1959) bol skromný jednoduchý muž žijúci v Bavorsku, kde sa živil hľadaním vodných prameňov a zároveň ako studniar. Údajne mal na hľadanie vody prirodzený čuch, ale to zďaleka nebol jediný výnimočný dar, ktorým tento prostý muž oplýval. Alois dokázal taktiež predvídať budúcnosť. Dokonca sa o ňom šíria legendy, že predmety v jeho rukách sa dokázali svojvoľne pohybovať, najmä ak bol v blízkosti vodného prameňa.

Predvídanie budúcnosti sa u Aloisa Irlmaiera prejavilo naplno počas druhej svetovej vojny (1939-1945), kedy Nemec pomáhal ľuďom zo svojho okolia, pretože dokázal predpovedať, ktoré miesta budú zbombardované a ktoré nie. Tým, že včas varoval ľudí, zachránil stovky životov. Taktiež dokázal z obyčajnej fotografie vojaka určiť, či je vojak zdravý alebo zranený a či sa ešte nachádza medzi živými alebo už nie.

Jeho obdivuhodné schopnosti sa raketovou rýchlosťou rozšírili do celého sveta a najmä v Amerike sa našli ľudia, ktorí chceli na tejto senzácii profitovať. Nemca údajne viacerí nahovárali na odchod za veľkú mláku, ale on to odmietol, pretože bol so svojím životom v Nemecku spokojný. Neskôr mal však v rodnej krajine vážne problémy, keď bol obvinený z podvodov a zo šarlatánstva, ale svoju nevinu dokázal obhájiť tým, že uhádol, aké šaty si v to ráno obliekla sudcova žena. Zrejme netreba ani dodávať, že to obžalovaný Alois Irlmaier nemal odkiaľ vedieť.

Irlmaierove proroctvo o tretej svetovej vojne

Ako už bolo spomenuté, Irlmaier predpovedal viacero vojen, infláciu, smartfóny a dokonca aj vlastnú smrť. Krátko pred ňou vyslovil tento Nemec desivé prorctvo, z ktorého behá mráz po chrbte aj po mnohých rokoch. Irlmaier údajne vo svojej poslednej vízii videl v budúcnosti ľudstva tretiu svetovú vojnu, ktorá sa začne na Blízkom východe atentátom na jedného z tamojších hlavných vodcov. Po tomto vražednom atentáte vzniknú na Blízkom východe vzbury, ktoré spôsobia presun národov z Blízkeho východu do Európy.

Desivá predpoveď pokračuje vhodením bomby na zem, po ktorej bude nasledovať trojdňové zatmenie. Počas neho budú na zemskom povrchu zúriť prírodné katastrofy, dôjde k výpadku elektriny a z neba začne padať záhadný žltý prach, ktorý kontaminuje všetko, čoho sa dotkne a tým zahubí väčšinu života na zemi. Irlmaierovo proroctvo hovorí o tom, že juh Anglicka postihnú zničujúce záplavy, Paríž bude vypálený vlastnými obyvateľmi a Praha bude úplne zrovnaná so zemou. Od Prahy až po Pyrenejský poloostrov údajne zanikne všetko živé a krajiny medzi týmito bodmi sa zmenia na spustošenú púšť.

Alois Irlmaier svoju hrôzostrašnú predpoveď uzavrel tým, že tretia svetová vojna zničí krajiny a zabije drvivú väčšinu obyvateľstva na zemskom povrchu. Ako dlho bude táto desivá vojna trvať, však Nemec odhadnúť nedokázal, pretože vo svojej vízii videl tri časové úseky, z ktorých nedokázal presne určiť, či sa jednalo o tri dni, tri týždne alebo tri mesiace. Každopádne, jeho posledné slová boli, že tretia svetová vojna nebude trvať dlho, ale jej následky budú pre ľudstvo zničujúce.

Zdroj: Messagetoeagle.com | Foto: Messagetoeagle.com