Minulý týždeň vypadol v súboji o zotrvanie na Farme sympatický východniar Martin Mihálik prezývaný Robíňo (22). Ten najprv zotrel moderátorku súťaže Evelyn za jej prehliadnutie porušenia pravidiel počas duelu a neskôr si vzal na paškál aj pravidelne verejne pretriasaného Radovana Dulína (38). A pustil sa do neho naozaj tvrdo!

Aj keď sa na konci jeho pôsobenia na Farme zdalo, že majú k sebe s Radom Dulínom bližšie, tak opak je pravdou. Rado totiž nazval Robíňa po jeho odchode zo statku falošným klamárom a to mladého východniara poriadne naštartovalo. Na Instagrame krátko potom uverejnil tvrdé video, v ktorom sa rozhovoril, že Rado údajne neplatí alimenty na svojho syna, kvôli čomu prišiel o vodičský preukaz.

Nezabudol poznamenať ani to, že na Farme Rado každého oklamal, a preto tam nemal žiadnych kamarátov, a tak je to s ním vraj aj v reálnom živote. Tieto Robíňove tvrdenia podporila v komentároch aj exfarmárka Andrea Matejčíková známa pod prezývkou “Deya“, ktorá napísala, že všetci vedia ako to je a bolo. Tak sa teda zdá, že Radove pôsobenie na statku je tŕňom v oku skutočne mnohým ľuďom. A to ešte nevieme, čo sa stane, keď sa všetci títo kohúti stretnú na jednom smetisku 13. decembra v živom vysielaní finále!

Robíňov odkaz Radovi si môžete pozrieť >>TU<<

Foto: Instagram/Martin_mihalik_, YouTube