V poslednom farmárskom dueli sa proti sebe postavili Romana Košťálová (23) a Martin Mihálik (22) prezývaný Robiňo. Ten sa musel po prehre 1:3 porúčať preč zo súťaže, no divákov priebeh duelu poriadne vytočil. Myslia si totiž, že Romana vyhrala neprávom! 

Emócie sú s touto reality show späté počas celého jej priebehu a diváci nenechali na réžii nitku suchú ani po poslednom dueli. Mnoho z nich si totiž všimlo, že pri jednej z disciplín, kde mali duelanti v rýchlosti triediť strukoviny do misiek, si moderátorka Evelyn (29) nevšimla, že Romana vraj vyhrala neprávom.

Údajne jej niekoľko fazuliek spadlo na zem, čo je, samozrejme, proti pravidlám a v prípade tohto prehrešku by bod dostal Robiňo. Fanúšikovia reality show si myslia, že tento duel bol zmanipulovaný, aby sa Romana udržala v hre, keďže neskôr dostala dokonca aj imunitu na ďalší týždeň, vďaka čomu je chránená pred prípadnou cestou do ďalšieho duelu. Nuž, kritika na priebeh Farmy 11 sa poriadne kopí a je len na réžii, ako sa s tým do budúcna vysporiada. Kritických hlasov je totiž zo dňa na deň stále viac!

Komentáre o dueli

Foto: Facebook/Farma