S kultovým seriálom Step By Step, alebo aj Krok za krokom, sa určite spája postava “Kouďáka”. Frankovho synovca stvárnil herec Sasha Mitchell, ktorý sa napriek obrovskej popularite musel kvôli súkromným problémom po čase so sitcomom rozlúčiť. Cody však ostal legendou a takto vyzerá dnes!

Herca Sasha Mitchela budeme zrejme už navždy vnímať ako bláznivého Codyho z obľúbeného seriálu Krok za krokom. Sasha musel ale seriál po šiestich rokoch natáčania opustiť kvôli rodinným problémom. Bol totiž obvinený a následne zatknutý z domáceho násilia. Za všetko však mohla hercova žena, ktorá v dôsledku brania drog trpela psychickými problémami a ich spoločné deti vraj citovo vydierala a často držala ako rukojemníkov. Súd tak naštastie “Kouďáka” zbavil viny a navyše mu aj pridelil deti do starostlivosti. A i keď sa po škandáloch do Krok za krokom vrátil, jeho herecká kariéra je už dodnes naštrbená.

V súčasnosti Sasha väčšinu svojho času venuje posiľovaniu a vzpieraniu, čo je aj poriadne badať na jeho namakanom tele. Vďaka tomu tak vôbec nevyzerá na svoj vek. A koľkože to má? Podržte sa, legendárny Cody už o mesiac oslávi 50-tku!

Sasha Mitchell

Foto: Instagram, step-by-step.wikia.com