Je to len nedávno, čo sa Cristiano Ronaldo stal najrýchlejším hráčom na MS v Rusku a to vo futbalovo pokročilejšom veku 33 rokov. Po jeho vstupnej prehliadke v turínskom Juventuse je už všetkým jasné, ako to dokázal!

Cristiano Ronaldo oslávil vo februári 2018 už 33 rokov, ale zdravotné testy z jari uvádzali, že jeho telo zodpovedá o desať rokov mladšiemu človeku. Ešte väčšou bombou sú však výsledky po jeho vstupnej prehliadke v Juventuse, do ktorého prestúpil pred pár dňami z Realu Madrid.

Mateo Bonetti z BeIn Sports je odborníkom na taliansku Seriu A a jeho informácie majú vo futbalovom Taliansku veľkú váhu. Tento chlapík pred pár hodinami vyrukoval s výsledkami testov CR7 pri vstupnej prehliadke a tie sú neskutočné.

Ronaldo má na tele len 7 percent tuku, pričom priemer u futbalistov je tak 10-11. Až neuveritených 50 % jeho tela tvorí svalová hmota, zatiaľ čo priemer u profesionálnych športovcov je 46 percent. Celková kondícia a zdravotný stav známeho Portugalčana po prestupe do Juventusu dokonca zodpovedajú hodnotám 20-ročného muža. Klobúčik dolu!

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj|Foto: Sportbible.com, Twitter