Jednoznačne najviac kontroverznou postavou jedenástej série reality show Farma je lámač ženských sŕdc Radovan Dulín. Sympatický východniar si totiž každý týždeň získa inú farmárku, s ktorou sa potom v posteli nevie udržať na uzde. A jeho vyvolenou sa pre tentokrát stala silikónová kráska z tábora západniarov Kristi Dali!  

Rado sa síce na prvý pohľad tvári, že by chcel, aby sa celý východ spojil a bojoval proti západu, no na druhej strane sa vo svojej posteli rád spája práve so stranou súpera. Keďže východniarske ženské teplo už vyskúšal počas prvého týždňa natáčania, keď ho v rozkroku obchytkávala Mirka Csorbová, tak si asi povedal, že by bolo fajn porovnať východ so západom aj v disciplíne erotiky.

Preto mu v posledných častiach padla za obeť silikónová kráska Kristi Dali, ktorá odkedy sa stal Rado farmárom týždňa, veľmi rada obýva jeho posteľ. Aj keď naposledy im spoločné zblíženie sa až tak nevyšlo, pretože to obaja včas stopli, tak tentokrát to už nevydržali a pod prikrývkou sa medzi nimi diali naozaj podozrivé veci. A náruživej dvojici nevadila nielen prítomnosť kamier, ale ani farmára Miša, ktorý sa pokúšal spať rovno vedľa nich. Nuž, keď musíš, tak musíš!

Rado a Kika v posteli

Foto|Video: Farma.markiza.sk