Nie je to tak dávno, čo raperka Nicki Minaj pobúrila Slovensko. Vo februári tohto roka mala vystupovať na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, no z pompézneho predstavenia napokon nič nebolo.

Speváčka do Bratislavy síce prišla, no na pódiu sa objavila iba preto, aby svojim fanúšikom oznámila, že koncert sa neuskutoční. Ako dôvod uviedla, že budova nemá dostatok energie na to, aby utiahla jej veľkolepú show. Okamžite potom však začali na povrch prenikať informácie, že 36-ročná americká speváčka nehovorí úplnú pravdu.

Stage sa staval len na oko, pretože ho už vraj nebolo možné postaviť v stanovenom čase kvôli meškajúcim kamiónom z Nemecka. Následne Nicki rušila jeden európsky koncert za druhým a to ostatné je už história. Teraz je už raperka späť vo svojej domovine, kde si užíva ďaleko väčšiu popularitu. Tú si získava aj odvážnymi outfitmi, za ktoré by sa nehanbili ani hviezdy z filmov pre dospelých.

Na jednej z posledných fotiek má oblečený sieťkovaný outfit, z ktorého trčí polovica jej obrovských melónov. Navyše, pózy, ktoré so svojím priateľom predviedla, pripomínajú akt z béčkového péčka. Nuž, ako sa hovorí – iný kraj, iný mrav.

Nicki Minaj

Spomínané fotky Nicki Minaj nájdete >>TU<<

Foto: Instagram.com/Nickiminaj