Klasický tuning áut už zrejme vyšiel z módy a späť sa vracia zvláštny, no zároveň zaujímavý spôsob vylepšenia. Aspoň tak tomu nasvedčuje Chevrolet istého japonského majiteľa obchodu s oblečením. Či už ale takáto úpravu neprepískol, posúďte sami.

Japonec Sho-san to zahral na extravaganciu a svoj americký Chevrolet Camaro vylepšil o špeciálne upravené, 32-palcové kolesá, na ktorých sa teraz premáva ulicami Toda. Takémuto štýlu sa hovorí “DONK” a mnohí ho považujú za najhlúpejší spôsob úpravy auta. Rozmohol sa najmä v 90. rokoch, kde inde než v Amerike, a jeho cieľom nebolo nič iné, ako pútať pozornosť. Teraz sa však zdá, že sa “DONK” opäť vracia do módy.

Nemusíte sa čudovať, ak ste nikdy podobne upravené auto ešte nevideli. Využívali ho totiž najmä americkí raperi a pokiaľ sa teda na vašej ulici netočil rapový klip, je veľmi malá šanca, že by ste na podobné vozidlo narazili. Samotný Sho na tento nápad prišiel na Floride a hneď si tak musel niečo podobné nechať priviezť do Japonska.

Vedeli by ste si podobnú úpravu predstaviť na vlastnom aute?

Chevrolet Camaro DONKChevrolet Camaro DONK

Zdroj: YouTube, jalopnik.com | Foto: YouTube, pxhere.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tyrion
V konečnom dôsledku tu po nás nezostane nič. Po mne ani po tebe. Všetci raz umrieme. Umrú aj naši blízky, umrú ľudia, čo nás poznali, naše profily na sociálnych sieťach sa stratia medzi miliónmi ďalších, svet ovládnu stroje a tento deň, kedy si čítaš môj profil a plytváš svojím časom nebude nikoho zaujímať. Preto nie je podstatné, čo je tu na napísané. Podstatné je, čo si odnesieš z mojich článkov a ako to aplikuješ do svojho života, aby si každý deň na sebe pracoval a robil ho lepším. To už nechám na teba.