Americký magazín People každý rok vyhlasuje najkrajšiu ženu sveta. Minulý rok sa ňou stala holywoodska herečka Julia Roberts, ktorá prebrala štafetu po kolegyni Jennifer Aniston. Aktuálne však už vieme meno novej držiteľky tohto prestížneho titulu. Zaručujeme vám, že ostanete prekvapený!

Novou najkrajšou ženou sveta podľa magazínu People nie je na prvý pohľad žiadna femme fatale, ktorá by lámala mužské srdcia po celom svete. V roku 2018 tento titul prischol speváčke Pink. Prekvapenie neskrývala ani 38-ročná hitmejkerka, ktorá sa vraj po tom, ako sa od magazínu cez telefón dozvedela radostnú správu, poriadne rozrehotala.

Známej Američanke prvenstvo v rebríčku najkrajších žien sveta priniesla titulná fotka magazínu People. Speváčka tak s úsmevom tvrdí, že za týmto umiestnením stoja hlavne jej dve deti Jameson a Willow.

Čo si o novej najkrajšej žene myslíte vy? Stojí Pink na stupienku víťazov zaslúžene alebo by ste si tam vedeli predstaviť nejakú inú kosť? Napíšte nám na Facebook do komentu pod tento článok.

Pink na titulke magazínu People

Pink

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook, YouTube