To, že koronakríza doľahla aj na slovenských umelcov, je dávno známe. Mnohí sa tak snažia prísť k peniazom rôznymi cestičkami. Avšak zarábať na jednoduchých pozdravoch pre fanúšikov, je už naozaj silná káva, najmä ak sa to týka našich najúspešnejších raperov.

Separ, Majk Spirit a Ego – tieto tri mená raperov spolu s MMA zápasníkom Attilom Véghom svietia v portfóliu nového projektu, ktorý má za cieľ potešiť ľudí tým, že dostanú hlavovú správu či video práve od svojho milovaného idola. Takéto prekvapenie im, samozrejme, môžu objednať kamaráti či rodina. ,,Daj im darček, ktorý ich odpáli,“ píše sa v instagramovom profile danej „spoločnosti“.

Poviete si – nápad celkom dobrý, pri pohľade na ceny služieb ale prestanete dýchať. Za jednu krátku hlasovku, v ktorej môže jeden zo spomínaných pánov vyvolenému napríklad zablahoželať, zaplatíte 99 eur!

Pri tejto sume však šok nekončí. Pokiaľ by ste chceli video, musíte si pripraviť krásnych 199 eur. A teraz pozor, ak by ste si pre kamoša želali personalizovaný textík, ušitý priamo na mieru, znamená to, že si k hlasovke či videu priplatíte ďalších 100 eur. Nuž, kým niekto robí takéto gestá nezištne, ini v ňom zrejme našli zlatú baňu…

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Ukážka personalizovaného videa >>>TU<<<

Zdroj: tosinecakal.sk | Foto: Instagram/tosinecakal, majkspirit, veghattila, egoemo, separ_dms