Spevácka súťaž SuperStar nie je len príležitosť na nové kamarátstva, občas sa vďaka nej zrodí aj nejaký ten vzťah. Spomeňme si napríklad na Adelu Banášovú a Tomáša Bezdedu či na Emmu Drobnú a Štěpána Urbana. Aj posledný ročník žičil láske a vzišiel z neho jeden ťažko zamilovaný Superstarista.  Nie je ním nik iný ako Petr Borkovec.

Nad tak trochu problematickým mladíkom držala po celú talentovú šou ochrannú ruku porotkyňa Katka Knechtová. Aj preto 18-ročný superstarista už počas súťaže niekoľkokrát adresoval 37-ročnej speváčke komplimenty, z ktorých bolo cítiť, že si Katku váži a že sa mu páči i ako žena.

V poslednom období na Borkovcovej sociálnej sieti začali pribúdať spoločné fotografie s porotkyňou Knechtovou. A podľa nich vidno, že sa k sebe dvojica celkom má. Petr zrejme ku Katke zahorel ozajstnou láskou, dokonca jej adresoval horúce vyznanie:  „Ďakujem vám za podporu, ale najväčšie ďakujem patrí tejto slečne Katarínke. Podpora, láska, dôvera, úcta, krása, úprimnosť a všetky tie nádherné momenty s tebou! Ide z teba proste neskutočná energia, a tie oči,“ vyznal sa zo svojich citov Petr. A otvorene dodal: „Som proste zamilovaný. Si proste úžasná! Tvoj úsmev ma vždy poteší. Ja nemusím nič iné povedať, iba ďakujem, ďakujem.“ 

Tajomstvom doteraz zostávalo, čo na to všetko hovorí samotná speváčka. Ako sa však nakoniec ukázalo, tá má vo vzťahu k Petrovi jasno. „My sme sa skamarátili, som naozaj jeho veľký fanúšik. Je pre mňa typ dizajnového hlasu. Ten sa mi na Petrovi vždy páčil a myslím si, že od začiatku mi na ňom nejakým spôsobom záležalo, pretože mal tam tie problémy, ktoré mal. Ako porotcovia sme videli, že má potenciál a potrebuje trošku nakopnúť. A keďže ja som bola v porote jediná žena, tak som sa toho ujala a vytvorili sme si naozaj pekný vzťah. Nevylučujem, že by sme v budúcnosti vyskúšali nejakú spoluprácu,“ uviedla Knechtová pre Plusku.

Vyzerá to teda, že z romantického vzťahu aspoň nateraz nič nebude. „Beriem to všetko na báze kamarátstva. Myslím si, že ja nie som typ pre akéhokoľvek muža a už vôbec nie na svadbu. Hudba je proste celibát. On je zlatý, v kontakte sme aj po SuperStar. Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Teraz mám veľa svojich aktivít,“ dodala známa speváčka.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram