Nešvár v podobe rôznych reality šou, ktorý sa za posledné roky rozmohol snáď na všetkých televíznych staniciach, vyprodukoval mnoho známych či menej známych tvárí. Tie sa nás snažia presvedčiť, že aj po skončení súťaže majú stále čo povedať, no vo viacerých prípadoch tomu tak vôbec nie je. A tak sa na seba snažia upútať pozornosť aspoň tým, že si upravujú všetko možné na svojom tele, len aby zaujali.

Medzi jednoznačné priekopníčky v tejto oblasti patria Češka Nela Slováková a naša Zuza Plačková, obe účastníčky exotickej šou Hotel Paradise, ktorým sa však narozdiel od ostatných darí. Horšie je to už s hospodármi z markizáckej Farmy. Na zašlú slávu nechcú zabudnúť ani VyVolení, ktorí sa pred rokmi nechali zavrieť do vily, či blázni sledovaní „veľkým bratom“.

Jednou z nich je aj slávne neslávna Eva Feuereislová, kedysi celkom pohľadná blondínka z Čiech. Účastníčka reality šou VyVolení, ktorá sa vysielala u našich západných susedov, na seba už počas šou rada upozorňovala najmä svojím hysterickým správaním. Avšak po tom, čo zhasli svetlá kamier, musela vymyslieť záložný plán, aby sa na ňu nezabudlo. A tak začala s „veľkolepou“ premenou zovňajšku, na ktorom dnes už nie je snáď nič pôvodné. Eva sa ale v novom tele cíti očividne dobre a silikóny skrášľujúce jej hrudník nie sú ani zďaleka tým posledným, čo si nechala vylepšiť.

Eva Feuereislová

Eva Feuereislová z VyVolených plastika

Eva pred chirurgickým zákrokom

Takto vyzerala kedysi v reality šou VyVolení

Evu na žhavých fotkách si môžete pozrieť —TU—

Foto: Facebook/Evča Feuereislová