Miláčik publika Ladislav Angyal, ktorého si všetci pamätáme ako Lacka zo Superstar s hitom Pošta, si prednedávnom zlízol od fanúšikov poriadku dávku kritiky. O vlnu negatívnych emócií na jeho osobu sa postarala len jediná fotka!

Lacko totiž extrémne prestrelil, keď na svojom oficiálnom instagramovom účte zdieľal záber vlastného otca v nelichotivej situácii, ako podgurážený spí pod oknami miestnej bytovky. Internetoví užívatelia mu to však dali následne poriadne vyžrať a vôbec ho nešetrili. Po množstve neprajných komentárov mladý spevák snímku radšej zmazal.

Ladislav ako jedna z najvýraznejších tvári uplynulého ročníka speváckej súťaže Superstar v minulosti nešetril kritikou ani na svoju matku, ktorú taktiež obvinil z nadmerného požívania alkoholických nápojov.

Uvedomuje si vôbec, že mu na výslnie šoubiznisu neomohol ani tak jeho talent ako dojímavý životný príbeh? Takto jeho hviezda s určitosťou skôr, či neskôr zhasne. Zdieľali by ste niečo podobné na svojom profile i vy? Myslíme si, že nie.

Foto: Instagram