To, o čom sa dlho iba špekulovalo, je potvrdené. Známy komik Fero Joke v nedávnom rozhovore otvorene prehovoril o svojej orientácii a pred celou verejnosťou priznal, že je gay.

Fero Joke sa do povedomia širokej verejnosti dostal vďaka svojim krátkym vtipným videám, pričom ho preslávila najmä „rola“ upratovačky Maji v TV Markíza. Obľúbený zabávač nedávno poskytol interview pre Denník N  a v ňom narovinu priznal svoju orientáciu.

„Už na základnej škole som vedel, že som homose*uál, a musel som sa s tým nejako vyrovnať. Mal som vtedy vážne problémy, pre ktoré som začal chodiť na terapiu. S terapeutom sme potom spoločne prišli na to, že humor môže byť súčasťou mojej terapie. Bol som v tom dobrý a páčilo sa mi, že som vedel upútať niečím iným ako svojou homose*ualitou,“ vyjadril sa Fero Joke pre Denník N.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Téma homose*uality je u nás stále veľké tabu a Fero Joke svojim priznaním pomohol k tomu, aby sa o tejto téme hovorilo ako o bežnej súčasti života. Zároveň však priznal, že nemá v pláne byť súčasťou nejakej propagandy. „Áno. Hovorím o svojej homose*ualite otvorene, snažím sa pomôcť všetkým gejom a lesbám, ale nie som žiadny veľký aktivista. Pride by som asi moderovať nešiel,“ uzavrel známy komik pre Denník N.

Zdroj: Dennikn.sk | Foto|Video: Facebook, Instagram/Fero_joke

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU