32-ročný španielsky obranca Sergio Ramos je už od roku 2005 oporou Realu Madrid a v posledných rokoch je dokonca kapitánom tohto slávneho klubu. Po nedávnom El Clásicu, v ktorom jeho tím remizoval s Barcelonou 2:2, ale naznačil svoj možný koniec!

Posledné El Clásico, ktoré sa hralo v nedeľu 6. mája a skončilo sa remízou 2:2, bolo pre legendárneho záložníka Barcelony Andrésa Iniestu skutočne posledným. V katalánskom veľkoklube totiž Andrés po sezóne končí a zamieri do iného mužstva, podľa jeho slov mimo Európy, aby nikdy nemohol nastúpiť proti Barcelone. Špekuluje sa, že „Don Andrés“ prestúpi do čínskej ligy. Po El Clásicu ale naznačil svoj možný odchod do Číny aj Sergio Ramos.

Ten mal totiž po stretnutí proti Barcelone vyhlásiť, že si vie predstaviť, ako v blízkej budúcnosti bude hrať v Číne v jednom tíme s Iniestom. „Možno sa ja a Iniesta za pár rokov stretneme v jednom klube v Číne,“ povedal Ramos po El Clásicu.

O týchto dvoch Španieloch je známe, že ich spája blízke priateľstvo, čoho dôkazom bol aj fakt, že práve Ramosovi venoval Andrés Iniesta dres po svojom poslednom El Clásicu. Nakoľko je však reálne, že ich raz uvidíme v jednom mužstve aj na klubovej úrovni, ukáže až čas.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter