10 994 metrov. Tak ďaleko by ste museli pod morskú hladinu zájsť, aby ste sa dotkli dna našej matičky zeme. Je to však určite pravdepodobnejšie, ako to, že „markizáci“ boli pri zmysloch pri vytváraní tohtoročného konceptu reality show Farma. Pri pohľade na doterajší výber súťažiacich sa totiž pravdepodobne dočkáme posunu dna televíznej zábavy do nepredstaviteľných hĺbok.

Farma je za posledné roky určite najproduktívnejšou reality show na našich obrazovkách. Od jej vzniku v lete 2011 sa totiž v tomto roku dočkáme už (žiaľbohu alebo chvalabohu?) jubilejnej desiatej série. Za 7 rokov je to určite veľmi zaujímavý počin, no sledovanosť pri takejto pravidelnosti časom začala zrejme klesať. A keďže „obyčajní“ ľudia už pravdepodobne neboli dosť zaujímaví, prichádzajú na scénu dávne postavy z dejín šoubiznisu. 7 celebrít bude totiž súťažiť o 75000 € priamo s normálnymi súťažiacimi!

Desiata séria Farmy

Už pred pár týždňami sme sa dozvedeli, že Kvetku Horváthovú na mieste moderátorky nahradí YouTuberka Evelyn a že na Farme bude pôsobiť aj niekoľko známych mien. Menovite – Ibrahim Maiga, Martin Šmahel, Katarína Brychtová, Silvia Šuvadová, Robo Mikla a sestry Veronika a Daniela Nízlové. Diváci však očakávali, že budú iba chvíľkovým oživením pre reálnych súťažiacich.

Pravda je však taká, že nielenže budú môcť takisto hrať o 75 000€, ale navyše budú mať oproti „obyčajným“ ľuďom aj množstvo privilégií. Na Farmu to pravdepodobne prinesie vlnu veľkej nevôle, závisti a nenávisti. Nám zostáva iba čakať, ako ďaleko ešte Markíza posunie svoju snahu o zvýšenie sledovanosti a ako sa vzájomné vzťahy medzi „hviezdami“ a „obyčajnými“ ľuďmi vyhrotia.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Instagram