Len nedávno sme vám priniesli informáciu o tom, že významného člena slovenského podsvetia našli policajti obeseného v jeho byte. A teraz našli policajti neďaleko Dunajskej Stredy mŕtveho ďalšieho známeho zločinca, ktorého Interpol hľadal od roku 2002! 

Policajti z NAKA vykopali nedávno pozostatky známeho zločinca Pavla Egreckého. Bolo to na ilegálnom pohrebisku jedného z najnebezpečnejších gangov Slovenska Sátorovcov. NAKA sa sériovému vyvražďovaniu ľudí na južnom Slovensku venuje už približne tri roky. Podľa svedectiev má mať skupina okolo bossa dunajskostredského podsvetia Ľudovíta Sátora na svedomí viac ako sto ľudských životov.

Jednou z mnohých týchto obetí bol teda aj nebezpečný Pavol Egrecký. Ten bol hľadaný Interpolom od roku 2002 a kedysi patril k aktívnym členom podsvetia v okolí Martina. Tamojšie skupiny zgrupené okolo Igora Lavrinčíka (odpykáva si 23-ročný trest za vraždy) a Dušana Kečekéša (údajný boss martinskej mafie) mali blízko ku Černákovcom a Sýkorovcom.

Egrecký sa živil vyberaním výpalného od podnikateľov v Martine a priľahlom okolí. V roku 2002 ho zadržali a obvinili z vydierania. Počas vypočúvania na policajnej stanici v Martine si však naplánoval útek ako z filmu a z toalety vyskočil cez nezamrežované okno na druhom poschodí. Vtedy bol videný naposledy a dlho po ňom pátrala polícia. Teraz sa jeho pozostatky našli na nechválne známom pohrebisku gangu Sátorovcov.

Sátorovci dokument

Zdroj: Facebook/PolíciaSR | Foto|Video: YouTube, Facebook/PolíciaSR