Českí režiséri veľmi radi občas siahnu po našich krásnych herečkách, ktoré musia tým domácim, pravdepodobne, piť poriadne krv. Nielenže sú pôvabné, ale navyše aj veľmi odvážne, a tak s odhaľovaním svojho tela nemajú väčšinou absolútne žiaden problém – a to dokonca ani v rozprávkach určených pre deti!

Vďaka kráse slovenských žien, ktorá je vo svete priam povestná, sa vo filmoch našich západných susedov už objavili viaceré Slovenky, ako trebárs Zuzana Kanócz, Táňa Pauhofová, Jana Kolesárová, Vica Kerekes či sestry Norisové. Ani jedna z nich nemala problém v čase nutnosti odhodiť zo seba šaty a predviesť sa v plnej paráde, no odvaha speváčky a herečky Lucie Molnárovej, dnes Bugalovej, snáď prekročila všetky hranice.

Lucia sa totiž ukázala v “Evinom rúchu” v českom rozprávkovom príbehu Tri životy režírovanom aj u nás veľmi populárnym Jirkom Strachom, ktorého poznáme predovšetkým ako režiséra dnes už legendárnej vianočnej rozprávky Anjel Pána. Ten v roku 2007 vo svojom filme určenom pre maloletých divákov blonďavú krásku s anjelským hlasom vyzliekol úplne donaha! A zvodná herečka bez akéhokoľvek ostychu otrčila zadok priamo do kamery a vykúpala sa v jazere. Poetickosť českých rozprávok nás jednoducho baví!

Lucia Bugalová (Molnárová)

Lucia Molnárová sa vyzliekla v českom filme Tri životy

V rozprávke Tri životy (2007)

S manželom, hudobníkom, Michalom Bugalom

So sestrou, tiež herečkou, Petrou Molnárovou

Úplne nahú Luciu v “Troch životoch” si môžete pozrieť —TU—

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/Lucia Bugalová

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.